2. mini kup regati u Vrlici i međunarodna regata Jumbo u Zagrebu

6. lipnja 2017. g. sudjelovali smo na dvije regate, na 2. mini kup regati u Vrlici i na 20. međunarodnoj regati Jumbo u Zagrebu. Na Vrlici je Nikola Mijić odlično izveslao u skifu u kategoriji kadeta B, te vrlo uvjerljivo došao do prvog mjesta. Prvi dvojac na pariće u kategoriji kadeta B u sastavu Toni Milan i Marin Plećaš nastavili su kontinuitet osvajanja medalja, te su u cilju završili treći. Drugi dvojac na pariće u kategoriji kadeta B u sastavu Šime Popović i Luka Popović također su osvojili treće mjesto kao i dvojac na pariće u kategoriji mlađih juniora u sastavu Marijan Filipović i Luka Barišić.
U isto vrijeme na zagrebačkom Jarunu naša skifistica Nataša Šustić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji lakih seniorki.
Sljedeća regata Kupa Dalmacije predviđena je u Zadru dana 17. lipnja 2017. godine.