19. Memorijal Tonći Skender

U nedjelju 17. svibnja 2015. u Makarskoj je održana 4. Kup regata Veslačkog saveza Dalmacije „19. Memorijal Tonći Skender“. Iako je regata bila predviđena za subotu, jako jugo ipak je uvjetovalo da se ona održi u nedjelju, kada nas je poslužilo odlično vrijeme.
Naš dvojac na pariće Ivan Ćelić i Mislav Dragobratović (juniori A) u četvrtoj utrci regate osvojili su drugo mjesto i potvrdili dobru formu. Nakon njih nastupile su Aleksandra Boras i Leonarda Krstičević koje su osvojile treće mjesto u dvojcu na pariće – kadetkinje A. Nakon toga uslijedila je dramatična utrka našeg Ivana Puljića u kategoriji samac juniori A. U samom finišu utrke u kojoj je Ivan dominirao, te se izdvojio nekoliko dužina sa svojim konkurentom iz VK Jadran, došlo je do fizičkog kontakta njegovog vesla sa pramcem Zadarskog skifa, uslijed čega dolazi do gubitka balansa čamca i prevrtanja. Ivan je do tog trenutka bio vodeći u utrci i nedostajalo je samo nekoliko metara da se utrka završi. Međutim, svi smo jako ponosni na njega, uočili smo da je izveslao najbolje što je mogao. Također, svi pokazatelji na treninzima pokazuju odličan napredak, i sigurni smo da rezultat neće izostati, a u klubu će se potruditi da Ivanu i svima koji imaju takav pristup treninzima pruže najbolje uvjete za ostvarenje rezultata .
Na regati su također nastupili i veterani u četvercu skul i osvojili treće mjesto. Ove subotu predviđena je regata u Vrlici.

20150517_093934_Richtone(HDR) 20150517_101121 20150517_101046 20150517_113838 20150517_104502_Richtone(HDR) 20150517_092814