II. REGATA SVJETSKOG KUPA U VARESEU

Danas je završena 2. regata Svjetskog kupa u talijanskom Vareseu. U finalima smo posebno očekivali utrku dvojaca na pariće, u kojoj se zapravo nismo posebno iznenadili. Braća su i ovaj put dominirala tijekom cijele utrke od starta do cilja, i sa 6:10: 21 na cilj došli prvi, ostvarivši nekoliko dužina ispred drugoplasiranih australaca ( 6:16:39 ). Posebno je zanimljivo bilo slušati komentatorski dvojac koji nije mogao sakriti divljenje i neprestano “bombardiranje” superlativima i pohvalama, a onaj tko danas pratio live stream world rowinga, primjetio je da to bas i nije bio slučaj kod ostalih utrka, bez obzira na veslačke legende koje su nastupile. Također, bitno je spomenuti da je danas također nastupio Luka Radonić – finale A (LM1x) koji je osvojio odlično četvrto mjesto. Damir Martin danas nije imao svoj dan u dobro izborenom finalu A, gdje je osvojio šesto mjesto.  Karla i Marcela Milošević u finale B (W2-) osvojile su 5 mjesto.  Čestitke našim veslačicama i veslačima! Video snimke današnjih utrka možete pogledati na linku.